środa, 30 marca 2016

Środa

  Napisze to dla, jakby, przestrzeżenia innych przed takimi czynnościami. Otóż 972 wziął pożyczkę w Credit Agricole. Mają to tam tak fajnie ustawione, że biorąc pożyczkę, czy inaczej, dostając do ręki 6 tysi, trzeba spłacić 12 tysi. No rewelka, banki to potrafią. Te drugie 6 tysi, które trzeba spłacić to, w kolejności od największej pozycji: ubezpieczenie pożyczki 2,600, odsetki 2,400 i 1100 prowizja. Mało tego napisali że "oprocentowanie nominalne pożyczki wynosi 8,90% w stosunku rocznym", przy czym "do obliczania odsetek przyjmuje się, że rok liczy 360 dni". Jakoś im się rok skrócił, a tym samym odsetki nieznacznie podniosły. W pożyczce na 5 lat gubimy 25 dni.
  Pożyczka jak to bywa, poszła na spłacenie poprzedniej pożyczki w wys. 3 tysi, reszta kasy została rozdupiona. Czyli wziął 12 tysi, aby spłacić 3 tysie, za resztę się zabawił. Super, jak wioskowe mięśniaki-skurwiele myślą.
  I tak hoduje się następne pokolenie mięśniaków-skurwieli nie umiejących czytać i liczyć. Przecież to matma na poziomie podstawówki, no może gimbazy, ale bankowość się cieszy, no i nie ma się co dziwić, że takie stawiają sobie budowle.
  Wczoraj jechałem znowu do małych skurwieli do domu dziecka prowadzonego przez pingwiny, aby przewieźć 1-go do ośrodka dla małych skurwieli. Za niedługo 3-ci też trafi do takiego ośrodka, bowiem starsi, biorąc wzorce z domu, napierdalają go, a on broniąc się zwraca tym uwagę innych i wychodzi na to, że paradoksalnie, to on ich napierdala. Nie wiem czy te pingwiny są takie nieogarnięte, że tego nie widzą, czy faktycznie to ciągle wygląda jakby mniejszy napierdalał większych?
  3-ci przyszedł wczoraj na salę widzeń, chciał ze mną pogadać, bo się dosiadł, ale momentalnie przyleciała żona od 972 i tyle było z rozmowy. Zdenerwował się i poszedł na górę. Szkoda go trochę, bo system nie widzi indywidualnie, a masowo, do tego wizję przepięknej placówki zakłócają napierdalające się skurwiele, to pingwiny zręcznie się ich pozbywają, miast dostrzec co jest powodem i przeciwdziałać na miejscu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz