piątek, 23 października 2015

Piątek

    Ja nie wiem jak Ci ludzie, którzy pracują mają jeszcze czas na takie pierdoły jak nominacje do czegoś tam, co i tak w ogóle, jak łańcuszki na fb (na szczęście nie mamy) nie mają większego sensu. Oczywiście mimo wyraźnego napisania, że NIE to i tak nas nominowano. Skład (w sensie ta nominacja) stanął pod wjazdowym, podykowaliśmy R305 na wjazd na tor, na który nie ma utwierdzonej drogi przebiegu i nie można podać semafora, aby w stacji w ogóle się tym nie parać zaraz po wjeździe i przestawiac na inny zwalniając ten zajęty, i to coś wjechało na tor boczny zarośnięty trawą i lekkimi krzakami. Kiedy to zostanie wyciągnięte z niego i poddane rozrządowi nie wiadomo ze względu na przeróbkę bieżąco przechodzących składów przez stację. Loka urwaliśmy od składu i odesłaliśmy do stacji macierzystej.
   Wpis po północy dokonujemy, bo dziś może być trudno, bowiem rozplanowanie sięgnęło 90% ogólnego czasu, a nadto w stacji zostaje na torze 172, to z wpisem może być trudno, a tak zrobione. Na zakończenie dnia (w sensie jeszcze czwartku):
Sasha - If You Believe i Years & Years - King. 
  Zamykam posterunek dla czynności techniczno-ruchowych o 00:45. Nadal RSP Xxx 00:44.
  aktualizacja 12:50
  Mam jakieś 10min to coś wpiszę. Temu 979 to współczuję. Rodzina tzn. bracia dokładnie dwóch to bawią się jego kosztem. Dziś dowiedział się o kolejnym długu 7 tysi. Też by mnie szlag trafił. Mnie za to czeka 2h z larwą. Ostatni dzień w tym tyg. w przyszłym 174 ma na rano to jestem z tego wstępnie wyzwolony, ale już czuję, że w razie "W" to jestem jako rezerwa bieżąca, bo nie pracuje to ma czas. Oby tak faktycznie było, a nie przesuwanie jednych, aby inne się zmieściły na torach do obróbki. Ciagle tory zajęte i ciągle, jak ktoś ze sprawą do załatwienia to jak na kolei dziś:
- ale brak wolnych torów, musi Pan stać pod wjazdowym i czekać aż się zwolni.
  W związku z tym zabieram się za żarcie, bo za 20min muszę wyjść.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz