wtorek, 28 czerwca 2016

Wtorek #1001

  No i tu musiałem namieszać. Teoretycznie powinna to być tysieczna notka. Ta jest w 3/4 przygotowana, ale właśnie brakuje tej 1/4 przeto wpisałem 1001, bo jednak bieżące sprawy trza notować. Pisałem w poprzedniej notce o dojeździe tu poc. pasażerskim po torach, po których takie nie jeżdżą. Ten poc. to jednostka 1732 z lok. macierzystej Sędziszów.
Po lewej stronie EN57-1818, która przyjechała z Żywca, a po zmianie nr dalej jedzie w obiegu do Lublińca. Z Ka-ic odjechaliśmy planowo, ale na wyświetlaczach był komunikat drogą okrężną z pominięciem stacji Sosnowiec Kazimierz i Dąbrowa Górnicza Wschodnia. W związku z tym w Sosnowcu Dańdówce zostaliśmy przyjęci na tor nr 2 przy peronie drugim

z którego wyjeżdżało się na podg. Juliusz. Widok z peronu na zdjęciu w kierunku Stacji Sosnowiec Płd. Teraz pojechaliśmy torem linii 171 do Dąbrowy Górniczej Wschodniej, po którym już poc. pasażerskie nie jeżdżą przez podg. Juliusz. Na rozjazdach tego posterunku mieliśmy być skierowani na tor nr 1 (lewy w kierunku jazdy), ale na zwrotnicy zjazdowej i sieci trakcyjnej na niej znalazło się drzewo.
Na zdjęciu widoczne przed czołem jednostki, a na torze 1 ludzie, którzy wyszli się poprzechadzać, bowiem postój szykował się dłuższy. Stanęliśmy tam o 15:52. Poc. sieciowy uwięziony był na torze 2, na którym staliśmy, za następnym zwalonym drzewem, w związku z czym nie mógł podjechać, aby uporać się z tym. Tam gdzie nie ma ruchu pasażerskiego nastawnie wyglądają jak dawniej bez remontu elewacji i poniżej nastawnia podg. Juliusz.
A poniżej poc. sieciowy, który utknął przed drzewem leżącym na sieci trakcyjnej toru nr 2 szlaku podg. Dorota - podg. Juliusz.
Dalej jechaliśmy pięknym szlakiem między podg. Juliusz, a podg. Dorota. Poniżej dwa zdjęcia z toru nr 1.

  Za nim zdjęcia się załączyły to minęło już 1,5h to też trzeba kończyć.Widać z tego, że notki teraz będą ukazywały się na koniec dnia, bowiem w ciągu niego jakieś prace do wykonania, dziś pogłębianie dalsze piwnicy.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz