niedziela, 17 lipca 2016

NIedziela #1017

   Jak nie ma w stacji 979 to jest znaczniejszy luz. Tzn. i tak przyłazi 826, który po tym jak go z budowlanki kopnęli to nie ma co z sobą zrobić i wczoraj zajmował tor stacyjny przez 6h, to reszta przewija się okazyjnie. Weszli na stację na wieczór 895 i 840 na piwo, siedząc przy dwu, i po ich łyknięciu zamówili pizzę, w tym czasie poleźli po jeszcze trzecie. Niby byli głodni, a poczęstowali mnie jednym kawałkiem, a następnie zostawili jeszcze dwa. Z 979 jak zamawialiśmy to po pół wchłonęłiśmy, bo faktycznie on był głodny, ja na diecie, to jak hamulce zostały poluzowane, to weszła cała połówka.
   895 i 840 byli razem w tatralandii na kawalerskim brata od 895. Nie było tam za ciepło, bo ok. 20C, to jak się jest cały dzień mokrym to można zmarznąć, a przynajmniej mnie by to czekało. Trochę o wyjeździe i atrakcjach tam porozmawialiśmy, przy okazji bycia 979 w Kostrzyniu i jego kąpielach błotnych na miejscu. Porównywaliśmy kąpiele w pianie z tymi błotnymi, darmowymi. Tego roku zimno, to nie wiem czy tam tak chętnie się błocili. Wczoraj było 19C, dziś jak piszę notkę jest 18C, to lato mamy świetne. Gdzie te upały 36C?
   Z dobrych info, odnalazł się tel. i numer od 979, nie trzeba będzie jutro jechać wyrabiać duplikatu karty.
   Przytoczył się też wczoraj 371 jeszcze wcześniej za nim weszli na stację 895 i 840. Udało mu się wytargować (to dobrze napisane) część wypłaty za ub. m-c w wysokości 500zł, w pon. ma dostać następne 500zł. Znowu mu mówię, aby poszedł do firmy obok, gdzie akurat pracuje kolega i zdradził, że dostali 100 nowych zleceń na samochody dostawcze z budami, bo mają roboty sporo i może się załapie, a że mieszka 2 min od tego msc. to do pracy może iść w laciach. Jak zwykle jak dostał kasę to ją przedupia, ale już ich nie zreformuję ekonomicznie. To jest zwalone w okresie hodowania przez rodziców i trudno jest to zmienić, więc się do tego co raz mniej mieszam.
  Dziś odbiór 979 z dworca zmierza tu poc. 83120, w drodze powrotnej wjazd na giełdę po wiśnie i zabieram się za robienie wina. Przynajmniej taki plan. Kuchnia już wysprzątana, powierzchnie płaskie gotowe.
  Przeglądałem RJ 83120 i widze, podobnie jak w tamtą stronę upchnięto godzinę postojów w trasie.
  To aby poc. przynajmniej na przybyciu był z mniejszym opóźnieniem, jeżeli na odejściu już je łapie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz