piątek, 2 grudnia 2016

Piątek #1112

  Ekonomia. Widzę po wioskowych mięśniakach, że jest to trudna dziedzina, w której nie odnajdują się w dorosłym życiu. Ten rozziew w wieku lat nastu, kiedy odłączają się od rodziców i żyją własnym życiem często w wyimaginowanym świecie powoduje po przejściu do życia realnego często perturbacje z zasobami finansowymi ciążące na reszcie życia. Część z tego potrafi się otrząsnąć, cześć już jest skazana na pracę dla państwa, siebie i wierzycieli. Jedynie 979 jakoś jeszcze ciągnie i udaje mu się bilansować m-c. Reszta tak średnio, a nawet bardzo średnio. Jeszcze 374 po przez kombinacje z dofinansowaniem m-ta do czynszu i prądu jakoś ciągnie. Swoją drogą te instytucje są tak naiwne, że czasami jest to aż zabawne.
  Wczoraj był 826. Po iluś dniowej przerwie. Jak zwykle jak się rozbierał z bluzy to podciągnęła mu się koszulka, tak że prawie był w klacie. No widok fajny, tym bardziej że ostatnio trochę go wyżyłowało, to mięśnie i żyły mu doskonale widać. Nie wiem co mu się stało, ale jak przeważnie jest niedostępny, w sensie nie pozwala się za bardzo dotykać, to wczoraj była jakaś amnestia. Biceps, bark i przedramię stały się dostępne, w jakimś tam czasie, ale jednak. Jeszcze do tego kiedy go trzymałem za biceps to naprężył to, to myślałem, że zjadę. Doznania dla mózgu niesamowite. To jest to czego mój mózg potrzebuje - naprężony, wyżyłowany, bez tkanki tłuszczowej biceps, tudzież bark i przedramię w mocnym uścisku mojej ręki. No i jeszcze widok, zapamiętany przez mózg.
   Po wyjściu 826 ten widok, oraz doznania dotykowe musiałem przerobić i przy okazji opróżnić zbiorniki.
   172 kontaktował sie na fejsie z 826. Ponieważ ten zostawił fejsa zalogowanego, to napisałem do 172 czy jest z nim jakiś inny kontakt, np. przez @, ale nie ma na razie odpowiedzi. Z tego co wyczytałem to 172 pracuje na myjni samochodowej. Od razu jak powziąłem to info, to nie wiem dlaczego, ale wyobraziłem sobie 172 w stringach myjącego auta kobietom i on w tej pianie na masce czy na przedniej szybie się przemieszcza. Może dlatego, że całkiem niedawno oglądałem porniola ze spankingiem, gdzie aktor, jak mu mocniej przywalili powiedział qrwa, od razu pomyślałem - nasz, dorabia w Anglii, a dla pewności dwa razy przewinąłem porniola czy czasem się nie przesłyszałem, ale akcent jakby nasz. No też tak można i pewnie część tak zarabia, wszak najstarszy zawód świata trzyma się dobrze.
   Zresztą ze 172 z wodą i mydłem to robiłem więc jest efekt (no nie tylko z nim, bo 971, 972, 975 np. też).
   Wracając do wyprowadzki 979 ze stacji, to rozmawiałem z nim ostatnio, oczywiście że chcemy aby był tu jak najdłużej, i przedstawiłem ekonomiczne warunki jego odejścia. Nic tak jak kasa nie trafia do umysłów mięśniaków i tu też chyba trafiła. Na razie, choć od pn. miał się przeprowadzać sprawa stanęła i nadal mamy 979 w stacji, z czego się niezmiernie cieszymy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz